Korzyści kredytu refinansowego

Witaj nasza dobra szkoło mp3 Możliwość komentowania Korzyści kredytu refinansowego została wyłączona 4
Korzyści kredytu refinansowego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Masz kredyt hipoteczny i słabo sobie radzisz z jego spłatą? Szacuje się, że do grupy osób, które mają kłopoty ze spłatą kredytów hipotecznych w walutach obcych wciąż dołączają nowi kredytobiorcy, którzy nie przewidzieli niekorzystnego spreadu czy dużych kosztów przewalutowania.

Warto w takiej sytuacji przyjrzeć się produktowi bankowemu, który może obniżyć kwotę spłacanych rat kredytu. Chodzi o kredyt refinansowy, czyli kredyt hipoteczny, który jest brany właśnie pod tym kątem, by zastąpić nim ten stary, mało w aktualnej sytuacji kredytobiorcy korzystny. Środki kredytu refinansowego przeznaczane są na spłatę poprzedniej pożyczki, a dodatkowo wnioskodawca może ubiegać się o wyższą kwotę, z której nadwyżkę przeznaczy na dowolny cel, niekoniecznie ściśle powiązany ze spłacanym zobowiązaniem. Jakie jeszcze są zalety kredytu refinansowego? Przede wszystkim kredytobiorca może oczekiwać niższej miesięcznej raty do spłacania, chociaż rozłożonej na trochę dłuższy czas, niż przewidywał pierwszy kredyt hipoteczny. Jest to jednocześnie korzystne i nie do końca opłacalne, zważywszy, że zamiast przewidywanych lat płacenia rat dojdą kolejne. Czasami jednak kredytobiorca jest w tak niekorzystnej sytuacji finansowej, że obniżenie raty jest dla niego wybawieniem, by nie zalegać ze spłatą i to wydaje się najważniejsze. Trzeba tylko upewnić się, jaki będzie całkowity koszt kredytu refinansowego, żeby nie okazało się, że dodatkowo ubezpieczenie czy marża bankowa lub opłata za wcześniejsza spłatę znacznie podwyższy oprocentowanie.

Author

Related Articles

http://mp03.pl/ - witaj nasza dobra szkoło mp3, witaj szkoło piosenka mp3, witaj nasza dobra szkoło, witaj nasza dobra szkoło podkład, witaj nasza dobra szkoło piosenka, wyszukiwarka mp3 baciary, witaj szkoło mp3

Search

Back to Top